Poznaj garść informacji z dziedziny
elektrycznych systemów grzewczych.

blog image
 • Premium Member

  Życzenia świąteczne 2017

  ***

  Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

  będą pełne radości i skłaniają Państwa

  do refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok.

  Życzymy wszystkim zadowolenia

  i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.


  ***


  Czytaj dalej...
 • Premium Member

  Nowy katalog Warmtec - ZOBACZ

  "Dzielimy się ciepłem" takim hasłem otwiera się nowy katalog WARMTEC. 28 stron najważniejszych informacji o naszych produktach, mnóstwo zdjęć, a także sporo praktycznych wskazówek na temat zastosowania urządzeń.


  Czytaj dalej...
 • Premium Member

  Bojlery elektryczne Warmtec

  Elektryczne podgrzewacze wody (zwane także bojlerami elektrycznymi) to urządzenia cieszące się ogromną popularnością, o czym przekonaliśmy się przed miesiącem, kiedy to wprowadziliśmy do naszej oferty 4 modele bojlerów elektrycznych o różnych pojemnościach. Skąd to zainteresowanie?

  Czytaj dalej...
 • Premium Member

  Dlaczego warto czyścić filtr w suszarce?

  Decydując się na zakup odpowiedniej suszarki – bierzemy pod uwagę różne jej funkcje: moc suszenia, jonizator, wielkość, kolor itp. Warto też jednak sprawdzić , czy dany model posiada wymienny filtr. Okazuje się bowiem, że może on być siedliskiem bakterii.

  Czytaj dalej...
 • Premium Member

  TapFlow S

  Nowy przepływowy podgrzewacz wody TapFlow S to w pełni metalowa konstrukcja ze stali nierdzewnej. Nowoczesna technologia zapewnia wysoką trwałość i 100% bezpieczeństwa użytkowania. Dodatkowo podgrzewacz posiada regulację kąta ustawienia kranu do 360°.

  Czytaj dalej...
 • Suszarka do wlosow Warmtec

  Najlepsza suszarka do włosów

  Obecnie chyba żadna z kobiet nie wyobraża sobie życia bez suszarki do włosów. W sklepach można kupić przeróżne modele – nowoczesne z jonizacją i chłodnym nawiewem, małe oraz duże. Ceny oczywiście również zróżnicowane. Pytanie tylko – czy suszenie suszarką nie szkodzi naszym włosom?

  Czytaj dalej...
SZUKAJ NA BLOGU