WARMTEC - Bojlery elektryczne Warmtec

Poznaj garść informacji z dziedziny
elektrycznych systemów grzewczych.

blog image
 • Premium Member

  Bojlery elektryczne Warmtec

  Elektryczne podgrzewacze wody (zwane także bojlerami elektrycznymi) to urządzenia cieszące się ogromną popularnością, o czym przekonaliśmy się przed miesiącem, kiedy to wprowadziliśmy do naszej oferty 4 modele bojlerów elektrycznych o różnych pojemnościach. Skąd to zainteresowanie?


  Urządzenia są wyjątkowo łaskawe jeśli chodzi o montaż - można powiedzieć, że największym wymaganiem pojemnościowych podgrzewaczy elektrycznych jest stały dostęp do prądu. Natomiast woda do ich zasilania może pochodzić zarówno z wodociągu jak i własnej studni. Co jeszcze często decyduje wyborze bojlera elektrycznego? Dzięki temu, że gromadzi ciepłą wodę i podtrzymuje jej temperaturę, po odkręceniu kurka ciepłą wodę otrzymujemy niemal natychmiast.  Podgrzewacze pojemnościowe Warmtec

  W naszej ofercie znajdują się cztery modele bojlerów elektrycznych o różnych pojemnościach - 15, 30, 50 i 80 litrów. Każdy z nich bez problemu podłączymy do dowolnej baterii umywalkowej czy prysznicowej. Podgrzewacze zapewniają ekspresowe podgrzanie wody i utrzymanie wysokiej temperatury przez długi czas, dlatego idealne sprawdzą się w domkach letniskowych, pomieszczeniach socjalnych i wszędzie tam, gdzie dostęp do ciepłej wody użytkowej jest utrudniony.

  Podgrzewacz pojemnościowy WARMTEC 15L


  WARMTEC 15L to najmniejszy podgrzewacz z rodziny pojemnościówek. Znajdzie swe zastosowanie przy umywalkach np. w toaletach lub zlewozmywakach w pracowniczych pokojach socjalnych.

   
  Podgrzewacz pojemnościowy WARMTEC 30L


  WARMTEC 30L można zastosować już do dwóch punktów poboru wody. Swobodnie zasili jednocześnie dwie umywalki, równie dobrze sprawdzi się także do podgrzewnia wody pod prysznicem.

   
  Podgrzewacz pojemnościowy WARMTEC 50L


  WARMTEC 50L jest wystarczający aby zapewnić dostęp do ciepłej wody użytkowej w 2-3 punktach poboru wody. Nadaje się do zastosowania z umywalkami, zlewozmywakami, kabinami prysznicowymi oraz wannami. Sprawdzi się dla dwóch dorosłych osób.


   
  Podgrzewacz pojemnościowy WARMTEC 80L


  WARMTEC 80L ma największą pojemność, przez jako jedyny z bojlerów Warmtec sprawdzi się przy punktach wymagających dużej ilości ciepłej wody w krótkim czasie jak np. wanny. Przy mniejszym zapotrzebowaniu na wodę bojler można spokojnie stosować dla 3 punktów.

   

SZUKAJ NA BLOGU